Rtv Pendimi
auto lider
Samet Tours
Good life Restaurant
Lajme

Argjenda Selimi, ilahi më e votuar këtë javë në emisionin “Një ilahi për ty” (Video)

Muslim Shop

Është rikthyer emisioni “Një ilahi për ty” në Radio Pendimi. Si qdo shtator edhe sivjet kemi startuar me kohë për dëgjuesit tanë të cilët me padurim e presin emisionin e tyre dhe takimin me ne, pas pushimeve verore.

Ky emision transmetohet që nga hapja e Radio Pendimit më shumë se një dekad.

Përveq shumë urimeve dhe kërkesave të ilahive, zgjedhim edhe hitin e javës.

Propozimet për këtë javë kanë qënë: Argjenda Selimi, Egzon Abazi dhe Burim Sherifi. Ku më e votuara doli të jetë : Argjenda Selimi me 36 vota, Egzon Abazi 13 Vota dhe I fundit Burim Sherifi 7 Vota.

Moderator I këtë emisioni ishte Hevzi Hasani më poshtë ju sjellim emisionin e plot:

 

Të ngjajshme

Turqia dënon vendimin e BE-së për të suspenduar bisedimet e nivelit të lartë

Kushtrim Guraj

Epidemia e gripit të derrave në Mianmar, 54 të vdekur

Kushtrim Guraj

SHBA, fillojnë bastisjet ndaj emigrantëve të paligjshëm

Kushtrim Guraj

Nepal, numri i të vdekurve nga përmbytjet rritet në 67

Kushtrim Guraj

“Jam krenar që humba krahun duke mbrojtur Turqinë”

Kushtrim Guraj

Turqi, mbërrin avioni i 7-të me pajisjet e sistemit S-400

Kushtrim Guraj

Etiopia synon të thyej rekord duke mbjellë 200 milionë fidanë për 12 orë

Kushtrim Guraj

Somali, rritet në 26 numri i të vdekurve nga sulmi në hotel

Kushtrim Guraj

Haradinaj hap fushatën e korrje-shirjeve

Kushtrim Guraj