Rtv Pendimi
auto lider
Samet Tours
Good life Restaurant
Lajme

Koha e Iftarit në Vushtrri : Kur rrugët boshatisen dhe çdo gjë hesht

Muslim Shop

Për të parë nga afër atmosferën që sjellë muaji i madhërishëm i Ramazanit në Vushtrri mjafton të hedhni një shikim rrugëve dhe sheshit të qytetit.

Koha e iftarit zbrazë pothuajse gjithë qytetin, gjerësa gjithqka duket tërësisht në heshtje kështu për të dhënë imazhin më të mirë të asaj se si duken minutat e iftarit në qytetin e vjetër të Kosovës.ë

VushtrriaOnline sjellë për ju disa fotografi ekskluzive nga kjo kohë që mund t’i shihni në vijim.
Të ngjajshme

“Investimet në spitale janë për një mjekësi moderne në Kosovë”

Kushtrim Guraj

Rtv Pendimi ju uronë festën e Kurban Bajramit

Kushtrim Guraj

Indonezi, gruaja kurseu duke mbledhur mbeturina 26 vite për të udhëtuar në Haxh

Qëndrim Ibrahimi

Spanjë, shpëtohen 59 migrantë në Mesdhe

Kushtrim Guraj

Turqi, gjenden mbishkrime të lashta 883 vjet

Kushtrim Guraj

Studentët dhe nxënësit nga Shqipëria do të vizitojnë Turqinë

Kushtrim Guraj

Me karrocë drejt Haxhit: Rrëfimi i 34-vjeçarit nga Vushtrria, ëndrra e të cilit tanimë është realitet

Kushtrim Guraj

Edhe një doktore shkence i shtohet Kosovës

Hevzi Hasani

Turqia shpall vendimet e Këshillit të Lartë Ushtarak

Kushtrim Guraj