Rtv Pendimi
auto lider
Good life Restaurant
Samet Tours
Vip Well
Shkenca dhe teknologjia

Samsung shfaq kamerën rrotulluese të Galaxy A80

Muslim Shop

 

Samsung njoftoi linjën e telefonave Galaxy A, duke përfshirë edhe Galaxy A80 të dizajnuar në mënyrë unike.

Ndërsa imazhet dhe GIF janë treguese, të shohësh kamerën rrotulluese të telefonit në veprim përmes videove është edhe më mirë.

Sa i përket specifikave, Galaxy A80 do të ketë një ekran Super-AMOLED 1080p me 6.7 inç, 8GB RAM, 128GB hapësirë të brendshme pa zgjerim nëpërmjet microSD.

Me dizajnin rrotullues të kamerës, telefoni vjen pak më i trashë, me përmasa prej 9.3mm, por gjithashtu paketon një bateri prej 3.700mAh.

Sa i përket kamerës, ekziston një lente 48MP, një 8MP dhe një sensor thellësie 3D.

Telefoni do të jetë në dispozicion për shitje me pakicë duke filluar nga data 29 Maj.

Sipas SamMobile, A80 do të kushtojë 649 euro. /Telegrafi/

Të ngjajshme

Stamboll, hapet qendra teknologjike e Microsoft-it

Kushtrim Guraj

Çka pas Ramazanit?

Kushtrim Guraj

Shitja globale e telefonave për Huawei është më e lartë se ndonjëherë më parë

Kushtrim Guraj

Zyrtare: OnePlus lajmëron datat dhe kohën e lansimit të OnePlus 7

Kushtrim Guraj

Alibaba shpërndan postën me anë të “njohjes së fytyrës”

Kushtrim Guraj

Telefonët iPhone 5G mund të arrijnë vitin e ardhshëm, me procesorët nga Qualcomm

Kushtrim Guraj

Fluturimi i parë i aeroplanit më të madh në botë, krahët e së cilit janë më të gjatë se një fushë futbolli

Kushtrim Guraj

Samsung pritet të lansoj katër modele Galaxy Note 10

Kushtrim Guraj

Korea e Jugut lanson rrjetin 5G, para kohës së pritur

Kushtrim Guraj