Rtv Pendimi
Good life Restaurant
auto lider
Vip Well
Samet Tours
Lajme

Visar Xhaferi, mjeku tetovar që ligjëroi në Kinë

Muslim Shop

Mjeku tetovar Visar Xhaferi ka marrë pjesë në Forumin Ndërkombëtar për Tumore të Kraharorit 2018 i cili është organizuar në Shozhou të Kinës.

Ai atje ka qenë i ftuar për të bërë një retrospektivë rreth ndërhyrjeve kirurgjikale në kraharor në vitet e fundit.

“Eshtë koha që të kalojmë në nëj fazë tjetër të ndërhyrjeve kirurgjikale në vendin tonë dhe këtë duhet ta bëjnë mjekët e rinj”.

Të ngjajshme

“Turqia ka qëndruar gjithmonë pranë popullit shqiptar”

Kushtrim Guraj

Refugjatët sirianë e shndërrojnë Turqinë në shtëpinë e tyre të dytë

Kushtrim Guraj

Erdoğan: Do të luftojmë që të ndriçohet çështja e vdekjes së Morsit

Kushtrim Guraj

Diskriminimi ndaj familjes palestineze në Austri

Hevzi Hasani

Ariu polar kalon 1.500 kilometra në kërkim të ushqimit

Hevzi Hasani

Ankara, Albin Kurti takohet me kryeparlamentarin e Turqisë

Kushtrim Guraj

“Roli i bujqësisë në zhvillimin rural, aktivitet i rëndësishëm ekonomik”

Kushtrim Guraj

Kaq banorë ka aktualisht bota

Kushtrim Guraj

Qeveria amerikane hesht lidhur me vdekjen e Morsit

Kushtrim Guraj