Rtv Pendimi
Uncategorized

Anulohen emisionet e drejtpërdrejta në RTV Pendimi

Selamu alejkum, shpresojmë se jeni mirë !
Siq e dini nga dita e sotme janë marrë vendime të reja nga qeveria e republikës së Kosovës, një nga ta është edhe kufizimi i orëve për qarkullim të lirë, rrjedhimisht pamundësohet edhe zhvillimi i emisioneve të drejtpërdrejta në Rtv Pendimi, deri në stabilizimin e situatës.
Ju faleminderit.

Të ngjajshme

MUAJI SHABAN – 32 RREGULLA DHE DOBI

Irfan Jahiu

OKB apelon për armëpushim në Siri për t’i dhënë fund koronavirusit

Kushtrim Guraj

Kosovë, masa të reja për parandalimin e përhapjes së COVID-19

Kushtrim Guraj

Turqia dhe Rusia bien dakord për armëpushim në Idlib

Qëndrim Ibrahimi

Nëse ndiqni këto hapa për larjen e duarve ju e parandaloni koronavirusin

Kushtrim Guraj

livee

Habib Sahiti

testtt

Habib Sahiti

Habib Sahiti

HUTBE | Mendjemadhësia cilësi shkatërruese – Fadil Musliu

Kushtrim Guraj