Rtv Pendimi
Samet Tours
Vip Well
auto lider
Good life Restaurant
Lajme

Grabitet banka në Elbasan

Muslim Shop

Në lagjen “Kongresi” të qytetit të Elbasanit, një person i paindetifikuar ka hyrë në ambientet e një “Agjencie për dhënie kredie të vogla” dhe nën kërcënimin e një thike ka marrë rreth 50 000 lekë dhe është larguar me shpejtësi.

Grupi hetimor po grumbullon çdo provë të vlefshme që do çonte në identifikimin e autorit. /Telegrafi/

Të ngjajshme

Sudani i Jugut, 21 të vdekur nga rrëzimi i një avioni

Kushtrim Guraj

Shtesat e fëmijëve nga viti i ardhshëm

Kushtrim Guraj

Erdoğan mbështet fushatën “Hello Brother”

Kushtrim Guraj

S’ka vendim për kompensimin e orëve të humbura të mësimit

Kushtrim Guraj

Szijjarto për liberalizimin e vizave: BE-ja nuk është e drejtë ndaj Kosovës

Kushtrim Guraj

Trump dhe Erdoğan diskutojnë tërheqjen e trupave amerikane nga Siria

Kushtrim Guraj

BE do të fillojë zbatimin e masave ndaj importeve të çelikut

Kushtrim Guraj

DIGJET NJË SHTËPI NË KORISHË, FAMILJA E RESHAT REXHAJ, KA NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË SIGURUAR KULM MBI KOKË

Kushtrim Guraj

OKB e shqetësuar për jetën e 750 mijë civilëve në Dera

Kushtrim Guraj