Rtv Pendimi
Lajme

Hapet faqja e re në Facebook e mediumit tonë: Rtv-Pendimi

Njoftim

Për shkak të disa problemeve me faqen e vjetër të RTV Pendimi, duam t’iu njoftojmë se Facebook ka vendosur ta mbyllë atë.
Në pamundësi të rikthimit të faqes së vjetër, stafi i RTV Pendimi ka hapur faqe të re në Facebook.
Andaj, lusim audiencën e gjerë të mediumit tonë, të pëlqejnë dhe të shpërndajnë faqen e re, për të ndjekur punën tonë.

Kjo është faqja e re e mediumit tonë: RTV-Pendimi

Ju faleminderit për mirëkuptim!

Me respekt,
RTV Pendimi

https://www.facebook.com/Rtv-Pendimi-109550910385075/

Të ngjajshme

Vaksinat kundër gripit arrijnë sot, shpërndahen javën tjetër

Urim Isma

Rama dhe Cakaj drejt Bratislavës, Shqipëria merr presidencën e OSBE-së

Urim Isma

Lufta kundër racizmit, në Norvegji do të shpërndahen 10.000 kopje të Kuranit

Urim Isma

Bashkësia Islame e Kosovës mbledh mbi 300 mijë euro ndihma për Shqipërinë pas tërmetit

Urim Isma

Ndodh në Maqedoni, nxënësit publikojnë video në Instagram duke thyer dyert dhe bankat e shkollës

Urim Isma

Mashtronin njerëzit duke kërkuar ndihma për të dëmtuarit nga tërmeti, arrestohet drejtori i fondacionit në Tiranë

Urim Isma

Koalicioni LVV-LDK, Vjosa Osmani thotë se ka hapësirë që të gjendet zgjidhja

Urim Isma

NATO kërkon rindërtimin e unitetit politik

Urim Isma

Ilir Meta: Kosova të jetë krenare për Forcat e Sigurisë së saj

Urim Isma