Rtv Pendimi
Lajme

Isa Mustafa takohet me komunitetet

Kryetari i LDK-së Isa Mustafa sot është takuar me përfaqësuesit e komuniteteve, Emilija Rexhepi, Veton Berisha dhe Hetem Arifi.

Në këtë takim është diskutuar për gjendjen aktuale politike, mbarëvajtjen e procesit zgjedhor dhe mundësinë e bashkëpunimit në të ardhmen, thuhet në njoftimin e Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Të ngjajshme

Tërmeti në Durrës, njerëzit dalin nga shtëpitë

Kushtrim Guraj

Për sensibilizimin

Kushtrim Guraj

Tërmet në Shqipëri, ndihet edhe në Kosovë

Kushtrim Guraj

Libi, forcat jolegjitime sulmojnë kopshtin e shkollës, raportohet për viktima

Kushtrim Guraj

“Marrëveshja për Hekurudhat në interes të Kosovës, ndikon në ekonomi”

Kushtrim Guraj

“Dezertimi” i LVV-së dhe LDK-së nga premtimi për transparencë

Kushtrim Guraj

Pensionimi e mungesa e mjekëve, sfidë për shëndetësinë në Kosovë

Kushtrim Guraj

Siri, pranë kufirit turk zhvendosen 31.600 civilë të tjerë

Kushtrim Guraj

Jep dorëheqje kryeministri i Katarit, emërohet pasardhësi

Kushtrim Guraj