Rtv Pendimi
auto lider
Good life Restaurant
Vip Well
Samet Tours
Lajme

Kolonë e gjatë në autostradën Fushë Kosovë-Veternik

Muslim Shop

Kolona të gjata janë krijuar me mëngjes në autostradën e cila të shpije nga Fushë Kosova në Veternik.

Dëshmitarët për Indeksonline thonë se nga kjo kolonë janë bllokuar dhe nuk po mund të qarkullojnë.

Megjithëse nuk ka ndonjë aksident, qytetarët janë bllokuar që 30 minuta./Indeksonline/

Të ngjajshme

Bruksel, protestë kundër “ndalimit të therjes hallall”

Kushtrim Guraj

Sa janë reale testet e Arritshmërisë dhe Maturës?

Kushtrim Guraj

Forcat turke dhe amerikane përgatiten për patrullime të përbashkëta në Munbixh

Kushtrim Guraj

Thaçi: Kosova nuk do të rrezikojë marrëdhëniet me SHBA

Kushtrim Guraj

Në Shqipëri fillon Kongresi Ndërkombëtar i Shkencave të Materialeve Polimere

Kushtrim Guraj

Tërmet 6.4 ballë në Indonezi, të paktën 10 të vdekur

Kushtrim Guraj

Mbledhja e përbashkët e qeverive të RMV-së dhe Kosovës do të mbahet në Shkup

Kushtrim Guraj

Haradinaj: Mbështetje financiare për shoqatat e personave të zhdukur

Kushtrim Guraj

TIKA pajis Qendrën e Shoqatës Autizmi në Prishtinë

Kushtrim Guraj