Rtv Pendimi
Samet Tours
Vip Well
auto lider
Good life Restaurant
Shëndetësi

Limoni dhe hudhra, kundër lythave

Muslim Shop

Ky ilaç është shumë i thjeshtë dhe vepron. Shëron lythat në mënyrë krejt natyrale.

Përbërësit: 1 thelb hudhër; Lëngun e gjysmë limonit; Trakë ngjitëse).

Përgatitja: Shtypeni thelbin e hudhrës, e masën e bashkoni bashkë me lëng limoni. Prisni disa minuta derisa përbërësit të bashkohen e më pas e aplikoni sipër lythave.

Ngjitni nga sipër traken ngjitëse dhe e lini të veprojë brenda natës./Mesazhi/

Të ngjajshme

Ushqimet e preferuara te Muhamedit a.s.

Kushtrim Guraj

Antibiotikët dështojnë në të paktën 15 për qind të rasteve

Kushtrim Guraj

Dobitë e namazit për gruan shtatzënë

Kushtrim Guraj

Vlerat ushqyese të patates

Kushtrim Guraj

Stresi dobëson kujtesën

Kushtrim Guraj

AIDS në Afrikë, më pak e përhapur në vendet muslimane

Kushtrim Guraj

Mjekra mbron meshkujt nga dhimbjet e fytit , kanceri i lëkurës, dhe ngadalson plakjen

Kushtrim Guraj

Ja çfarë përfitimesh sjell konsumimi i boronicës

Kushtrim Guraj

Pijet më të dobishme për organizmin tonë

Kushtrim Guraj