Rtv Pendimi
Good life Restaurant
auto lider
Samet Tours
Vip Well
Poezi Të ndryshme

Një urim më mungon !

Muslim Shop

Nje urim më mungon motra ime smë uron !
Pse moj moter më je hidhëru festën e bajramit nuk don me ma uru?
Mendoj e mendoj arsyen pse motra ime bajramin smë uroj ? Dikur von mu kujtu , motra ime jet ka ndrru te All-llahu paska shku 😢e si ka mundesi mem uru? Ahh sa më ka mar malli zërin të ta degjoj ,halle e derte të ti tregoj , nje këshill nga ti kam shum nevoj .😢 Në lutje motër kurr nuk do të harroj .Do ta lus All-ahun deri sa të kem jet që të na bashkoj ne Xhennet , dy engjujve tu Limes dhe Ditit All-llahu ju dhasht shëndet dhe gjitha të mirat në jet 😢
E kujtoj me mall 😢motrën time në islam Nexhbedije Elmazi 😢

Tekst : Motra Remka nga Gjilani

Të ngjajshme

Ushqimet që preferohen gjatë ditëve të nxehta

Hevzi Hasani

Ndarësi i përpikt

Hevzi Hasani

50 DOBI NGA NATA E KADRIT

Kushtrim Guraj

XHAMIA EBU HANIFE NJË BUKURI E VEÇANTË

Kushtrim Guraj

Kryeimami Bajgora mbajti hytben e xhumasë në xhaminë e fshatit Zabel i Ulët

Kushtrim Guraj

Mesazhe muslimanit europian,në prag të Ramazanit

Kushtrim Guraj

Pasurinë që duhet ta dëshirojmë

Kushtrim Guraj

Xhamia e Mazhiqit e ndërtuar në vitin 1545, por tashmë e harruar

Kushtrim Guraj

KJO MJAFTON SI ARGUMENT PËR ATA QË KAN MENT

Kushtrim Guraj