Rtv Pendimi
Lajme

Njoftim për ritransmetim – Tribuna :T’I ndimojmë Jetimat e Ballkanit” në Biel të Zvicrës

Të nderuar shikues dhe dëgjues të Radio Televizionit Pendimi ju njoftojmë se sot më 16.11.2018 duke filluar nga ora 20:00 do të ritransmetojmë Tribunën humanitare “T’I ndimojmë Jetimat e Ballkanit” e cila është mbajtur në Biel të Zvicrës.

Ritransmetimi fillon në ora 20:00 në Radio dhe Televizion.

Ju informojmë se kjo tribune është kërkuar shumë nga shikuesit dhe dëgjuesit tanë në të gjithë vendët Evrpoiane. Andaj ju ftojmë të na ndiqni. /RTV Pendimi/

Të ngjajshme

MPB e Maqedonisë Veriore: Të mos përdoren fishekzjarret dhe të denoncohet shitja e tyre

Urim Isma

Borë në Korçë, trashësia shkon deri në 20 centimetra, reshje bore priten edhe në Kosovë

Urim Isma

Pas kthimit të Kurtit nga Gjermania, pritet takimi i ri me Mustafën

Urim Isma

Xhamitë shqiptare në Zvicër mblodhën mbi 500 000 franga për të prekurit nga tërmeti në Shqipëri

Urim Isma

KMDLNj: Ndërkombëtarët kanë bërë eksperimente me mbetjet mortore

Urim Isma

Karkalecat e shkretëtirës pushtojnë Bririn e Afrikës

Urim Isma

Erdoğan: Dhënia e Nobelit një racisti, shpërblim i shkeljeve të të drejtave të njeriut

Urim Isma

SHBA godet Serbinë, dhjetëra kompani pjesë e rrjeteve korruptive

Urim Isma

Familjet e personave të zhdukur që 20 vjet pa përgjigje

Urim Isma