Rtv Pendimi
auto lider
Good life Restaurant
Samet Tours
Lajme

Njoftim për varrimin e hoxhë Mr. Muhidin Ahmetit

Muslim Shop

Me pikëllim në zemër lajmrojmë miqtë dhe dashamirët tonë së hoxha ynë Mr. MUHIDIN ef. (Xhavit) AHMETI nderoi jetë më 05.07.2018 në moshën 56 vjeçare varrimi do të behët më 07.07.2018 me Dreken në xhamin Bajrakli në Prizren.

Kortezhi i furneralit niset nga rruga “Ernest Koliqi”.

Njoftimi i plotë më poshtë:

Të ngjajshme

“Investimet në spitale janë për një mjekësi moderne në Kosovë”

Kushtrim Guraj

Rtv Pendimi ju uronë festën e Kurban Bajramit

Kushtrim Guraj

Indonezi, gruaja kurseu duke mbledhur mbeturina 26 vite për të udhëtuar në Haxh

Qëndrim Ibrahimi

Spanjë, shpëtohen 59 migrantë në Mesdhe

Kushtrim Guraj

Turqi, gjenden mbishkrime të lashta 883 vjet

Kushtrim Guraj

Studentët dhe nxënësit nga Shqipëria do të vizitojnë Turqinë

Kushtrim Guraj

Me karrocë drejt Haxhit: Rrëfimi i 34-vjeçarit nga Vushtrria, ëndrra e të cilit tanimë është realitet

Kushtrim Guraj

Edhe një doktore shkence i shtohet Kosovës

Hevzi Hasani

Turqia shpall vendimet e Këshillit të Lartë Ushtarak

Kushtrim Guraj