Rtv Pendimi
Lajme

Pajtimi në mes familjeve Muzliukaj dhe Hyseni

Sot me datën 03.04.’19 në Mitrovicë Familja MUZLIUKAJ me banim në Shipol falë plagesën e djalit të tyre Riad Muzliukaj i plagosur nga Endrit Hyseni me banim në Vaganicë, kjo ndodhi me datën 12.12.2018.
Lutemi që problemet, zënkat dhe gjaqet e kësaj natyre të zgjidhen nëpermjet faljes dhe pajtimit.
Ashtu si thotë edhe hoxha ynë Fatmir Latifaj: “Te ne shqiptarët kriteri i trimërisë dhe nderit matet me falje dhe pajtim!”.
Me respekt admini i faqës zyrtare.

Image may contain: 3 people, people sitting

Image may contain: 7 people, indoor

Të ngjajshme

Jep dorëheqje kryeministri i Katarit, emërohet pasardhësi

Kushtrim Guraj

Ministrja Xhaçka takon ambasadorin e Turqisë në Tiranë

Kushtrim Guraj

Trump i shpreh ngushëllime Erdoğanit pas tërmetit në Turqi

Kushtrim Guraj

OKB thirrje për 358 milionë dollarë për refugjatët në Etiopi

Kushtrim Guraj

Erdoğan: Haftari i Libisë nuk shqetësohet për paqen

Kushtrim Guraj

Gjermania heq Kosovën nga Lista e Shteteve për Verifikim të Sigurisë

Kushtrim Guraj

Koronavirusi, IKSHP rekomandon këto masa parandaluese të sigurisë në aeroportin “Adem Jashari”

Kushtrim Guraj

Arrin në 80 numri i të vdekurve nga koronavirusi në Kinë

Kushtrim Guraj

Turqi, rritet në 39 numri i të vdekurve nga tërmeti

Kushtrim Guraj