Rtv Pendimi
Good life Restaurant
auto lider
Lajme

Paul Pogba në Umre për muajin e Ramazanit

Muslim Shop

Ylli i Manchester Unitedit, Paul Pogba, ka udhëtuar për në Arabinë Saudite për Umre, raporton Anadolu Agency (AA).

Mesfushori francez në Instagram postoi një foto të Qabesë, vendit më të shenjtë të Islamit, në Mekë ku po kryente Umren gjatë muajit të shenjtë të Ramazanit.

Pogba në postimin e tij u shpreh: “Mos harroni kurrë gjërat e rëndësishme në jetë”.

Fotoja e tij ka marrë më shumë se 1.8 milion pëlqime në Instagram.

Deri më tani, Pogba ka luajtur 66 ndeshje për ekipin kombëtar të Francës, ndërsa në këtë sezon ka shënuar 13 gola në 35 ndeshje në ligë për Manchester Unitedin.

Të ngjajshme

Netanyahu paralajmëron aneksimin e enklavës hebraike në Hebron

Urim Isma

“Fluturon” çmimi i naftës pas sulmeve në rafineritë e Arabisë Saudite

Urim Isma

Gjoba për subjektet që shkelin Ligjin zgjedhor

Urim Isma

​Kosova përjetësisht mike e Amerikës

Urim Isma

Vendimi i ‘Venecias’ për Presidentin Meta del më 11 tetor

Urim Isma

Peshqit në Drin të Bardhë po ngordhin prej ujërave të zeza

Urim Isma

Haradinaj takon ambasadoren e re franceze, flasin për thellimin e bashkëpunimit

Urim Isma

Zjarr në një spital në Dusseldorf të Gjermanisë, një i vdekur dhe dhjetëra të lënduar

Urim Isma

Turqi, mbi 50 ushtarakë në paraburgim për lidhje me FETO-n

Urim Isma