Rtv Pendimi
Good life Restaurant
Samet Tours
Vip Well
auto lider
Lajme

Paul Pogba në Umre për muajin e Ramazanit

Muslim Shop

Ylli i Manchester Unitedit, Paul Pogba, ka udhëtuar për në Arabinë Saudite për Umre, raporton Anadolu Agency (AA).

Mesfushori francez në Instagram postoi një foto të Qabesë, vendit më të shenjtë të Islamit, në Mekë ku po kryente Umren gjatë muajit të shenjtë të Ramazanit.

Pogba në postimin e tij u shpreh: “Mos harroni kurrë gjërat e rëndësishme në jetë”.

Fotoja e tij ka marrë më shumë se 1.8 milion pëlqime në Instagram.

Deri më tani, Pogba ka luajtur 66 ndeshje për ekipin kombëtar të Francës, ndërsa në këtë sezon ka shënuar 13 gola në 35 ndeshje në ligë për Manchester Unitedin.

Të ngjajshme

Shkup, realizohet shëtitje me biçikletë nëpër Çair

Kushtrim Guraj

Parlamenti turk ratifikon ligjin e ri për shërbimin ushtarak

Kushtrim Guraj

Kufiri SHBA-Meksikë, vijë kufitare e vdekjeve të pandërprera të emigrantëve

Kushtrim Guraj

Erdoğan dhe Trump do të takohen në Samitin G-20 në Japoni

Kushtrim Guraj

Haradinaj: Ndërhyrja e NATO-s, e prirë nga Amerika, ktheu shpresën tek populli ynë

Kushtrim Guraj

Putin zgjat sanksionet ruse kundër BE-së

Kushtrim Guraj

Gjykata refuzon kërkesën e 11 të akuzuarve në rastin “veteranët”

Kushtrim Guraj

BeH, 13 vite burg për ish-ushtarin serb për krime kundër njerëzimit

Kushtrim Guraj

Djali i Mohamed Morsit falënderon Erdoğanin për mbështetjen

Kushtrim Guraj