Rtv Pendimi
Samet Tours
Good life Restaurant
auto lider
Vip Well
Lajme

Policia e Kosovës shqipton mbi 1 mijë tiketa trafiku brenda 24 orëve

Muslim Shop

Policia e Kosovës në 24 orët e fundit ka shqiptuar 1076 tiketa trafiku për personat që i kanë thyer rregullat.

Ndërsa, në rajonet policore janë paraqitur 34 aksidente, ku 19 kanë qenë me të lënduar.

Tutje, Policia e Kosovës brenda 24 orëve të fundit ka arrestuar 16 persona, ku 10 i ka dërguar në mbajtje.

Të ngjajshme

Shkup, realizohet shëtitje me biçikletë nëpër Çair

Kushtrim Guraj

Parlamenti turk ratifikon ligjin e ri për shërbimin ushtarak

Kushtrim Guraj

Kufiri SHBA-Meksikë, vijë kufitare e vdekjeve të pandërprera të emigrantëve

Kushtrim Guraj

Erdoğan dhe Trump do të takohen në Samitin G-20 në Japoni

Kushtrim Guraj

Haradinaj: Ndërhyrja e NATO-s, e prirë nga Amerika, ktheu shpresën tek populli ynë

Kushtrim Guraj

Putin zgjat sanksionet ruse kundër BE-së

Kushtrim Guraj

Gjykata refuzon kërkesën e 11 të akuzuarve në rastin “veteranët”

Kushtrim Guraj

BeH, 13 vite burg për ish-ushtarin serb për krime kundër njerëzimit

Kushtrim Guraj

Djali i Mohamed Morsit falënderon Erdoğanin për mbështetjen

Kushtrim Guraj