Rtv Pendimi
Good life Restaurant
auto lider
Lajme

Rast i artë që shpesh herë po na ik!

Muslim Shop

Pejgamberi alejhi salatu ve selam ka thënë:” Kush hyn në treg dhe thotë : La ilahe il-lallahu vahdehu la sherike leh, lehul mulku ve lehul hamdu, juhji ve jumit, ve huve hajun la jemut, bi jedihil hajr, ve huve ala kuli shejin kadir. Allahu do t’ja shkruaj atij një milion të mira, do t’ja fshijë atij një milion të këqija dhe do ta ngris një milion shkallë”.

Pra, për disa sekonda ti bëhesh milioner!!!

Shkruar nga Hoxha Fadil Musliu.

Të ngjajshme

Britania ndan 87 milionë paund për muslimanët Rohingya

Kushtrim Guraj

Shqipëria goditet nga një tërmet i fuqishëm

Kushtrim Guraj

BE-ja dhe Britania pajtohen për të vazhduar bisedimet për Brexit

Qëndrim Ibrahimi

Një shqiptar gjendet i masakruar në mal, në Dölauer Heide të Gjermanisë

Qëndrim Ibrahimi

Arabia Saudite thirrje për “qëndrim të vendosur” kundër Iranit

Kushtrim Guraj

Netanyahu paralajmëron aneksimin e enklavës hebraike në Hebron

Urim Isma

“Fluturon” çmimi i naftës pas sulmeve në rafineritë e Arabisë Saudite

Urim Isma

Gjoba për subjektet që shkelin Ligjin zgjedhor

Urim Isma

​Kosova përjetësisht mike e Amerikës

Urim Isma