Rtv Pendimi
auto lider
Samet Tours
Good life Restaurant
Lajme

Tragjedi në Danimarkë, disa të vdekur pas aksidentit me tren

Muslim Shop

Mëngjesi i sotëm ka qenë i rëndë për popullin e Danimarkës.

Një aksident i një treni në një urë të shtetit skandinav ka qenë tragjik.

Policia vendase raporton se disa persona kanë vdekur dhe shumë të tjerë janë lënduar.

Ura që lidh ishujt e Zelandës dhe Fyn është mbyllur pas aksidentit. /IndeksOnline/

Të ngjajshme

Rtv Pendimi ju uronë festën e Kurban Bajramit

Kushtrim Guraj

Indonezi, gruaja kurseu duke mbledhur mbeturina 26 vite për të udhëtuar në Haxh

Qëndrim Ibrahimi

Spanjë, shpëtohen 59 migrantë në Mesdhe

Kushtrim Guraj

Turqi, gjenden mbishkrime të lashta 883 vjet

Kushtrim Guraj

Studentët dhe nxënësit nga Shqipëria do të vizitojnë Turqinë

Kushtrim Guraj

Me karrocë drejt Haxhit: Rrëfimi i 34-vjeçarit nga Vushtrria, ëndrra e të cilit tanimë është realitet

Kushtrim Guraj

Edhe një doktore shkence i shtohet Kosovës

Hevzi Hasani

Turqia shpall vendimet e Këshillit të Lartë Ushtarak

Kushtrim Guraj

Xhumaja nesër falet me mesazhin për kujdesin në trafik

Hevzi Hasani