Rtv Pendimi
auto lider
Vip Well
Good life Restaurant
Samet Tours
Shëndetësi

Uji me limon forcon imunitetin!

Muslim Shop

Mëngjesi është një vakt i rëndësishëm për të nisur ditën me energji. Fillo ditën me një gotë me ujë të ngrohtë dhe lëng nga një kokërr limoni. Kjo është një pije mjaft e mirë për organizmin dhe duhet të praktikohet çdo ditë nga ju. Ky lloj lëngu do t’ju ndihmojë të forconi imunitetin dhe metabolizmin, transmeton “Zëri.info”.

Ai gjithashtu ndihmon në pastrimin e organizmit dhe në zvogëlimin e ndjenjës së urisë. E gjitha kjo pasi pija është e pasur me vitaminë C, mjaft e domosdoshme për forcimin e organizmit dhe luftën ndaj ftohjes. Uji me lëngun e limonit ndihmon në procesin sa më të mirë të tretjes së ushqimit dhe ju ndihmon sidomos kur keni fryrje të stomakut. Mbi të gjitha kjo pije ju ndihmon dhe në freskimin e aromës së gojës, por nga kjo pije keni edhe shumë dobi të tjera./(Zëri)

Të ngjajshme

Zbulohet një gjen, mungesa e të cilit mund të shkaktojë autizëm

Kushtrim Guraj

Kurrë mos e vloni ujin dy herë

Kushtrim Guraj

Kombinimi i pazakontë: Mjaltë me hudhra shëron shumë sëmundje!

Kushtrim Guraj

Këto produkte janë kura më e mirë për t’i shpëtuar dhimbjes së dhëmbëve

Kushtrim Guraj

Ushqimet e preferuara te Muhamedit a.s.

Kushtrim Guraj

Multivitaminat mund të ndikojnë edhe keq

Kushtrim Guraj

Pse nuk duhet ta ndërroni mjekun?

Kushtrim Guraj

Hudhra

Kushtrim Guraj

Uji me mjaltë, aleat i shëndetit tuaj

Kushtrim Guraj