Rtv Pendimi
auto lider
Good life Restaurant
Lajme

Video: Lokja 111 vjeçare fillon agjërimin e Ramazanit, agjëron që nga mosha 7 vjeçe

Muslim Shop

Lokja Fata Husiç nga Mostari në moshë 111 vjeçare ka filluar agjerimin e Ramazanit të 104 me radhë në jetën e saj. Ajo thotë se agjëron pa ndërpre që nga mosha 7 vjeçare.
Videon mund ta përcillni në këtë Link.

Të ngjajshme

Netanyahu paralajmëron aneksimin e enklavës hebraike në Hebron

Urim Isma

“Fluturon” çmimi i naftës pas sulmeve në rafineritë e Arabisë Saudite

Urim Isma

Gjoba për subjektet që shkelin Ligjin zgjedhor

Urim Isma

​Kosova përjetësisht mike e Amerikës

Urim Isma

Vendimi i ‘Venecias’ për Presidentin Meta del më 11 tetor

Urim Isma

Peshqit në Drin të Bardhë po ngordhin prej ujërave të zeza

Urim Isma

Haradinaj takon ambasadoren e re franceze, flasin për thellimin e bashkëpunimit

Urim Isma

Zjarr në një spital në Dusseldorf të Gjermanisë, një i vdekur dhe dhjetëra të lënduar

Urim Isma

Turqi, mbi 50 ushtarakë në paraburgim për lidhje me FETO-n

Urim Isma