Rtv Pendimi
Good life Restaurant
auto lider
Lajme

Zyrtare: Dr. Shefqet Krasniqi rifillon dersin e tefsirit këtë të Mërkure

Muslim Shop

Para pak minutave ka ardhur një njofim zyrtarë nga Dr. Shefqet Krasniqi. Këtë të mërkure ai do të rifillon dersin e tefsirit i cili mbahet pas namazit të Jacisë në xhaminë e madhe në Prishtinë, shkruan RTV Pendimi.

Njoftimi i plotë:
“Ju njoftojme se hoxha i nderuar Dr. Shefqet Krasniqi rifillon dersin e tefsirit kete te Merkure (14.11.2018) pas namazit te Jacise ne xhamine e madhe ne Prishtine.
Shperndaje kete njoftim. Zoti ju shperblefte!”

Të ngjajshme

Netanyahu paralajmëron aneksimin e enklavës hebraike në Hebron

Urim Isma

“Fluturon” çmimi i naftës pas sulmeve në rafineritë e Arabisë Saudite

Urim Isma

Gjoba për subjektet që shkelin Ligjin zgjedhor

Urim Isma

​Kosova përjetësisht mike e Amerikës

Urim Isma

Vendimi i ‘Venecias’ për Presidentin Meta del më 11 tetor

Urim Isma

Peshqit në Drin të Bardhë po ngordhin prej ujërave të zeza

Urim Isma

Haradinaj takon ambasadoren e re franceze, flasin për thellimin e bashkëpunimit

Urim Isma

Zjarr në një spital në Dusseldorf të Gjermanisë, një i vdekur dhe dhjetëra të lënduar

Urim Isma

Turqi, mbi 50 ushtarakë në paraburgim për lidhje me FETO-n

Urim Isma